Beebikaubad, beebitarbed, lastekaubad - UNEMATI.EE 

OSTUINFO

1. TOODETE VALIMINE NING TELLIMUSE ESITAMINE

Valige välja soovitud tooted, kasutades vasakul asuvat toodete nimekirja (TOOTED). Väljavalitud toodete ostmiseks lisage need ostukorvi, klikates tootekirjelduse juures asuval ikoonil LISA OSTUKORVI. Teie ette ilmub teade, mis kinnitab toote lisamist ostukorvi- vajutage OK. Kui olete soovitud kaubad välja valinud ja ostukorvi lisanud, siis vajutage lehekülje vasakul asuvale ikoonile OSTUKORV, mis näitab Teie ostukorvi täpset sisu ning kus saate soovi korral muudatusi teha (kaupa ostukorvist eemaldada, koguseid muuta). Kui soovite siiski veel tooteid lisada, siis vajutage "tagasi tooteid valima". Kui olete ostukorvi sisuga rahul, siis vajutage "EDASI KAUBA TRANSPORTi VALIMA". Järgnevalt saate valida Teile sobivaima kauba kohaletoimetamise variandi (täpsemaks infoks kauba kohaletoimetamisvariantide kohta vt 4. KAUBA KOHALETOIMETAMINE). Kui olete kohaletoimetamisvariandi valinud, siis vajutage "TRANSPORT VALITUD". Seejärel ilmub ekraanile taas informatiivne sõnumikastike, millega saate kinnitada transpordivaliku vajutades OK. Tellimuse täitmiseks täitke ilmuvad infolahtrid ning vajutage "KINNITA TELLIMUS".
Peale tellimuse esitamist saadetakse Teie e-mailile TELLIMUSE KINNITUS, mis tähendab, et Teie tellimus on meieni jõudnud. Samuti teavitatakse kauba staatusest- kas kaup on koheselt laos olemas või mitte (üldjuhul on tooted laos kohe olemas). Kui Teie poolt tellitud kaupa või sobivas värvitoonis toodet koheselt meie laos ei ole, võetakse Teiega ühendust kas telefoni või e-maili teel, et edasisi toiminguid kokku leppida. Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

Teavet tellimise kohta saab tel. +372 55569852 või e-maili teel: info[@]unemati.ee

2. MAKSMINE

Kui olete tellimuse kinnitanud, saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve, mille alusel saate kauba eest tasuda. Ettemaksuarves on ära toodud Tellija tellitud tooted ning kontaktandmed, kuhu tellitud tooted saadetakse. Ettemaksuarves on ka MyGreen OÜ detailsemad andmed, sh ka pangakonto, kuhu makse sooritada.
Võimalus on tasuda ettemaksuarve 50% mahus. Sellisel juhul tasute tellimuse kinnitamise järgselt 50% arvel näidatud summast. Ülejäänud 50% ehk lunasumma tasute kauba kättesaamise hetkel Eesti Posti kullerteenuse osutajale või SmartPOSTi pakiautomaadi juures kaardimaksena. NB! Valides 50% ettemaksuarve lunateenusega, lisandub arve kogusummale lunamakse teenustasu vastavalt Eesti Posti või SmartPOSTi poolt esitatud hinnakirjale, mis tagastamisele ei kuulu.

3. TELLIMUSE TÄITMINE

Tellimus täidetakse (kaup postitatakse) esimesel võimalusel, kuid kindlasti hiljemalt kolmandal tööpäeval peale ettemaksu arve summa laekumist MyGreen OÜ kontole. Kauba olemasolu korral jõuab see kliendini üldjuhul paari tööpäevaga peale postitamist. Kui arvel väljatoodud tähtajaks ei ole arvel näidatud summa laekunud, siis esitatud tellimus tühistatakse. Et kaup jõuaks tõrgeteta Teieni, kontrollige palun kindlasti aadressi ja telefoni nr. õigsust!

4. KAUBA KOHALETOIMETAMINE

Kauba Teieni toimetamiseks saate valida kahe võimaluse vahel.
1) Kulleriga- kauba toimetab Teie koduukseni Eesti Posti kuller. Kuller võtab Teiega ühendust täpsustamaks paki kättesaamise aega. Kui Te ei viibi kauba kohaletoimetamise aadressil kulleri saabumise ajal, toimetatakse saadetis lähimasse postkontorisse. Teenuse hind- 4,90 EUR.
2) SmartPOST- Kui pakk on saabunud pakiautomaati, siis saadetakse Teie telefoninumbrile sõnum uksekoodiga, mille sisestamisel saate paki kätte. Täpsem info SIIT. Teenuse hind- 2,90 EUR.
NB! Vältimaks kauba kohaletoimetamisega seotud viivitusi ja raskusi, kontrollige palun kindlasti oma kontaktandmete õigsust!

5. TOOTE GARANTII

Kõikidele toodetele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg 24 kuud või garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib arve/ostutsekk. Toodete puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

6. TOOTE TAGASATAMINE

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba saatekulud tagastamisele ei kuulu (kui tellimuse eest on ette nähtud saatmiskulu, jääb see tellija kanda, samuti kauba tagastamisega seotud kulutused). Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Tellijal hüvitada asja väärtuse vähenemine. Palume Teil tootepakendid avada ettevaatlikult ja kahjustamata, et tagada kaubast taganemise õigus. Kauba olulise rikkumise korral on meil õigus tagastatud tootest keelduda. Kauba tagastamiseks peate saatma meile kirjalikult vastavasisulise teate, mis peab sisaldama arve numbrit, tagastamise põhjust, tellija nime ning arveldusarve numbrit. Kauba tagastamisega seonduva kulu kannab MyGreen OÜ juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (vale toode). Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.

7. LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostu-müügileping loetakse sõlmituks, kui tellimus on edastatud Tellija poolt ja arve on saadetud kliendi E-maili aadressile MyGreen OÜ (reg.nr 12206103) poolt. Ostu sooritamise ja ettemaksuarve tasumisega kinnitab Ostja, et on nõustunud tellimustingimustega!

8. LISAINFO

MyGreen OÜ (Unemati.ee) jätab endale õiguse muuta ja täiendada hinnakirja. Lisainfo toodete, tarne või maksetingimuste kohta telefonil +372 55569852 või e-maili teel: info[@]unemati.ee. Lisaks käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigis vastuvõetud seadusi. (VÕS, Tarbijakaitseseadus).

9. PRIVAATSUS

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.


Copyright: MyGreen OÜ
Web Header Courtesy freewebheaders.com

Valid HTML 4.01 Transitional Valid CSS!